Tumile kameralı canlı sohbet ile keyifli dakikalar yaşayın. Görüntülü sohbet ederek yeni kişilerle tanışmaya hemen başla.
Sohbet giriş
Tumile yeni nesil görüntülü sohbet sistemidir. Türk ve Yabancı kişilerle çevrim içi sohbet edebilir, çeşitli hediyeler göndererek popüler kişi haline gelebilirsiniz. Tumile Türkiye girişleri sesli ortam üzerinden yapılmaktadır.

Tumile Kameralı Sohbet

Sohbet etmek insanlar arasında en sık gerçekleşen aktivitelerden biridir. Kişiler arkadaşlarıyla aileleri ile, her konu hakkında sohbet edebilir. Kimi zaman bir spor konusu kimi zaman gündem hakkında, kimi zaman ise sadece muhabbet olsun diye konuşma halinde olmaktayız. Sohbet zenginliğinizi arttıracak bir uygulamadan sizlere bahsetmek istiyoruz. Tumile Kameralı sohbet İnternet kullanımının yoğun şekilde yaşandığı şu günlerde hayatımıza girmiş en kapsamlı uygulama diyebiliriz. Tumile ile yeni kişilerle tanışıp sohbetler edebilir, sanal alemde kaliteli şekilde zaman geçirebilirsiniz. Peki Tumile Nedir? Dünyanın dört bir yanından arkadaş bulabileceğiniz, mutluluğunuzu yada mutsuzluğunuzu burada tanışacağınız kişilerle paylaşabileceğiniz oldukça güzel sohbet uygulamasıdır.

Tumile sesli ortam odaları sizlere bu konuda ücretsiz olarak hizmet verir. Uygulama indirmeden bu şekilde kullanabilirsiniz. Fakat uygulama olarak indirmek isteyen kişilerin bilmesini isteriz ki, sesli ortam haricinde Tumile benzeri siteler tamamen ücretlidir. Sanal altın alımı yapıp yani para harcayarak kullanılabilir, diğer kişilerle görüntülü iletişim sağlarsınız. Bu sebepden dolayı sizleri Sesli ortam Tumile sohbet odalarına bekliyoruz:)

Tumile Görüntülü Sohbet

Sizlere birçok uygulama hakkında bilgi vermiştik. Fakat bunların arasında en güzellerinden biri Tumile Görüntülü sohbet uygulamasıdır. Kullanımı basit mobil telefonlar ile uyumlu şekilde çalışır. Bu uygulamada para kazanma seçenekleri de bulunmakta. Tumile para kazanma seçenekleri kişileri bir nebze uygulamaya ortak etmiş gibi gerçekleşir. Uygulama üzerinde canlı yayın açıp sizde para kazanmayı aktif edebilirsiniz.

Tumile Nedir ?

Tümile Dünya üzerinde en çok kullanılan Sesli ve kameralı sohbet uygulamasıdır.

Tumile Para Kazanma

Tumile ile canlı yayın yaparak sizlerde para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken canlı yayın açıp yayınınıza katılacak kişileri beklemek olucaktır.

Tumile Para Hilesi Varmı ?

Tumilede kesinlikle para hilesi bulunmamaktadır. Bu tarz uygunsuz şeyler yapmaya kalkan kişilerin üyelikleri yöneticiler tarafından silinir.

Kategoriler: Sohbet Chat

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir