Chatki Görüntülü sohbet odalarımızda yüzlerce kullanıcıyla canlı olarak sohbet etmeye başlayabilirsiniz. Omegle alternative olarak kullanılan sohbet sistemi hakkında detaylı olarak bilgi sahibi olmak için yazımızı okuyabilirsiniz.

Sohbet giriş

Chatki Nedir ?

İnternetin günümüze geliş sürecinde çok popüler olan iki sistemden biri omegle diğeri chatroulette adlı uygulamalardı. İkisinin de mantığının aynı olması nedeniyle kolaylıkla tarif edebileceğimiz bu sistemde aktif olan binlerce kullanıcı kamera ve mikrofon aracılığı ile görüntülü bir şekilde sohbet edebiliyordu. İletişimin en hızlı ve en tüketilebilir hallerinden biri olan görüntülü sohbet sayesinde kısa sürede dünyanın dört bir yanından gelen katılımcılarla sohbet etme imkanına sahip olmanın kolaylığı yıllardır internete giren birçok kişi tarafından aranılan ve tercih edilen özelliklerin başında gelmektedir. Tabii ki bu uygulamalar yıllar içerisinde popülerliğini yitirdi. Lakin halen günümüzde bu tür görüntülü sohbet uygulamalarını isteyen binlerce kişinin isteğini göz önüne bulundurduğumuzda mevcut 2 sistemden çok daha etkili ve tamamen ücretsiz olan chatki uygulamasını incelemek ve kullanmak oldukça önemlidir.

Chatki Görüntülü Chat

Eğer bilgisayarınız bir internet bağlantısına, kameraya ve mikrofona sahipse tamamen ücretsiz bir şekilde dünyanın dört bir yanından sisteme giren yüzbinlerce kişi ile anlık olarak chatki görüntülü sohbet sistemi aracılığı ile muhabbet edebilir, güzel dostluklar kurabilirsiniz. Yapmanız gereken size lazım olan ekipmanları sağladıktan sonra sitemize giriş yaptıktan sonra hiçbir üyelik işlemi gerektirmeden direk sohbete başla butonuna basarak siz de sizin gibi sistemde o an aktif olan diğer kullanıcılar ile sohbet edebilirsiniz. Bu sohbetinizi bilgisayarlarınız, cep telefonlarınız veya tabletleriniz aracılığı ile hemen gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için herhangi bir cihaz kısıtlaması bulunmamaktadır.

Chatki sohbet
Chatki sohbet

Görüntülü Sohbetin Adresi: Chatki

Görüntülü konuşurken gizlilik, kalite gibi konulara önem veriyorsanız chatki görüntülü sohbet sizin için biçilmiş bir kaftandır. Sohbetlerin tamamı kaydedilmeyecek şekilde görüntü aktarımı aracılığı ile gerçekleştirilir. Yine aynı şekilde yazılı iletişim kurulması durumunda şifreleme teknolojisi ile yazılarınız tamamen şifreli ve kırılmayacak şekilde koruma altına alınır. Ayrıca görüntülü sohbet ederken eski sistemlerin sahip olduğu düşük görüntü kalitesini unutun. Chatki ile yapılan sohbetlerde en yüksek seviyede görüntü kalitesi verilmektedir. Görüntü kalitenizin istediğiniz seviyede çıkmaması veya tam net olması tamamen internet bağlantınızla alakalı olup sistemlerin bu konuda ziyaretçilerine verdiği güven tam puan almaktadır. Sesliortam farkı ile sizlerde chatki sohbet odalarımıza hemen katılabilirsiniz.


0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir