Bigo Live Canlı görüntülü sohbet video chat ile dünyanın her yerinden insanlarla tanışın. Ücretsiz ve üye olmadan hemen katılabilirsiniz.
Sohbet giriş
Bigo Live aynı anda birden çok kişiyle canlı olarak sohbet etmenizi sağlar. Sesliortam üzerinden giriş yapan kişiler için uygulama indirme yada üye olma gibi konular söz konusu değildir. Sitemiz üzerinden bigo liveye katılmak isteyen kişiler ücretsiz şekilde giriş yaparak farklı kullanıcılarla görüntülü sohbet gerçekleştirebilir.

Bigo Live Görüntülü Sohbet

Bigo Live Dünya üzerinde milyonlarca insan tarafından kullanılan canlı yayın uygulamasıdır. Kişiler sisteme üye olarak kendi canlı yayınını oluşturup buradan diğer kullanıcılarla görüntülü olarak iletişim halinde olabilirler. Canlı yayınlarınız çok kişi tarafından izlenildiği takdirde bu uygulama üzerinden parada kazanabilirsiniz. Bir çok ünlü isim tarafından da kullanılan bu uygulama, arkadaş bulmak açısından da idealdir. Kişiler canlı yayınlara bağlanıp yayıncı ile sohbet gerçekleştirebilir, yayınlarına konuk olabilir ve çeşitli hediyeler gönderebilir. Uygulama kısmen ücretsizde kullanılsa, genel anlamda ücretli olarak hizmet verir.

Yayınınızda sizlere hediye gönderen insanlar sayesinde sizde kolayca para kazanabilirsiniz. Bigo Live para kazanma konusunda sizlere çeşitli imkanlar sunmaktadır. Aynı şekilde sizlerde başkalarının yayınına katılıp onlara hediyeler gönderip para kazanmalarını sağlayabilirsiniz.

Sesli ortam Bigo Live odasında tamamen ücretsiz şekilde bu özelliklerden yararlanabilirsiniz. Bigo Live görüntülü sohbet severlerin buluşma noktası sesli ortam üzerinden gerçekleşir. Sizlerde uygulama yada program gerektirmeden sesli ortam sitesine bağlanıp bigo live odasındaki kişilerle canlı sohbet etmeye başlayabilirsiniz.

Bigo Live chat odalarımız ile sizlere günün 24 saati ücretsiz olarak hizmet vermekteyiz. İster telefon ister bilgisayar üzerinden kolayca giriş yapabilir ve diğer kullanıcılar ile görüntülü sohbet etmeye başlayabilirsiniz.

Bigo Live Nedir

Bigo Live Aynı anda birden fazla kişiyle görüntülü sohbet etmektedir. Dünya üzerinde farklı ülkelerdeki kişilerle bu uygulama sayesinde görüntülü olarak sohbet edebilirsiniz.

Bigo live Nasıl Kullanılır?

Bigo Live kullanımı oldukça kolaydır. Yapmanız gereken uygulamayı indirip kayıt olmak. Eğer kayıt olmadan ve uygulama indirmeden tüm özelliklerden ücretsiz yararlanmak istiyorsanız, Sesli ortam bigo live odasına katılabilirsiniz.

Bigo Live Para Veriyor mu?

Bigo Live sizlerin para kazanması için bir çok seçenek sunar bunlardan en çok kazandıranı canlı yayın açıp yayınınızdaki kişilerin sizlere hediye göndermesidir. Para çekim aşamasında her hangi bir sorun yaşamadan paranızı çekip harcayabilirsiniz.

Bigo Live Elmas Ne işe Yarar?

Bigo Live’de elmas diğer kullanıcılara mesaj atmanıza ve canlı yayınlarda çeşitli hediyeler göndermenize yaramaktadır.

Kategoriler: Sohbet Chat

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir