Azar Görüntülü sohbet,Azar Sadece Bayanlarla Sohbet, Azar Taş hilesi Nasıl Yapılır ? Azar Chat, Azar Pc Girişleri, Tüm Detaylar bu Yazımızda

Sohbet giriş

Azar tüm dünya insanları tarafından kullanılan geniş çaplı bir görüntülü sohbet uygulamasıdır. Azar benzeri siteler arayan kişiler sesli ortamı tercih edebilirler.

Azar Görüntülü Sohbet

Günümüzde en iyi iletişim görüntülü olarak gerçekleşmekte. Dünya üzerinde milyonlarca insan tarafından kullanılan azar görüntülü sohbet uygulaması ile canlı şekilde kişiler sohbet etmekteler. Bu Yazımızda sizlere azar nedir? nasıl kullanılmalıdır, azar da bayan arkadaş nasıl bulunur detaylı şekilde paylaşacağız. Yapmanız gereken ilk şey azar uygulamasını telefonunuza indirmek olacaktır. Telefonunuza indirdikten sonra kendinizi tanımlayan bir hesap açmanız gerekiyor. Hesap açmak için e-posta adresi yeterli olacak. Kayıt işlemlerini gerçekleştirdikden sonra azarı kullanmaya başlayabilirsiniz. Rastgele ileri ve geri seçenekleri ile kendinize farklı şehir ve ülkelerden arkadaş aramaya başlayabilirsiniz. Azar da bayanlar erkek erkeklerin ise bayan arkadaş aradığını göz önünde bulundurduğumuzda, doğru kişiyle denk gelmeniz durumunda gerçek anlamda etkili bir sohbet gerçekleştirebilir ve bu şekilde arkadaş bulabilirsiniz.

Azar genel anlamda ücretsiz olsa da sadece bayanlarla sohbet etmek için taş almanız gerekmekte. Taş alımı gerçekleştirdiğinizde sadece bayan veya sadece erkek kullanıcıları filtreleyip ileri tuşuna basmanız durumunda karşınıza sizin filtre sonuçlarınıza göre kişiler çıkacaktır. Azar görüntülü sohbet eylemini bu şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Azar Sadece Kızlarla Sohbet

Azar sadece bayanlarla sohbet etmek için az öncede belirttiğimiz gibi taş alımı yapmanız gerekiyor. Taş alımı yapmadan da minimum 10 kişi karşınıza çıkar. 10 Kişiyi geçtikten sonra tekrardan 1 kişi yani 1 bayanla görüşme gerçekleştirebilirsiniz. Azar sadece kızlarla sohbet etmek isteyen kişiler bunları göz önünde bulundurmalılar.

Azar sadece bayanlarla sohbet
Azar Sadece kızlarla sohbet

Azar Taş Alımı ve Ödeme İşlemleri

Azar Değerli taş alımı yapmak kredi kartınız yada telefonunuzun faturalı olması gerekmektedir. Eğer faturalı hat kullanıyorsanız azar da değerli taş aldığınızda faturanıza yansıyacaktır. Azar değerli taş hilesi bulunmamaktadır. Bu şekilde saçma sapan konulara itibar etmeyiniz. Azar da değerli taş kazanmak için, +18 yayın yapan kişileri şikayet etmeniz gerekiyor. Şikayet ettiğiniz kişiler sayesinde değerli taş kazanabilirsiniz.

Azar Pc Girişleri

Azar pc girişleri, Azara bilgisayardan giriş yapmak için bir takım programlar indirmeniz gerekiyor. Bu programları İnternet üzerinden temin edip sizlerde azar bilgisayar girişi yapabilirsiniz. Azar benzeri siteler olarak sesli ortam sitesine giriş yapabilirsiniz. Telefonlar üzerinden uygulama yada program indirmeniz gerekmeden sitemize giriş yapabilirsiniz.

Kategoriler: Sohbet Chat

1 yorum

Cihat · Temmuz 2, 2020 1:12 pm tarihinde

Sesliortam.net azara nazaran daha guzel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir