mobil Kameralı sesli sohbet

  1. Deneyiminizi korumak ve Kameralı sohbet odalarımızı moderatörlerle güvenli hale getirmek için elimizden geleni yapıyoruz. Bununla birlikte, Kameralı  sohbet odalarını kendi sorumluluğunuzdadır girmelisiniz. Tüm hatalı davranışların oluşmasını önlemek bizim için imkânsız. mobil Kameralı sohbet web sitesinin diğer kullanıcıları tarafından sergilenen davranışlardan, eylemlerden veya içeriğinden sorumlu olmadığını kabul edersiniz.
  1. Yetişkin olmayan sohbet odaları herhangi bir formda çıplaklığa izin vermez. Herhangi bir cinsel davranış veya çıplaklık görüntüleri mobil Kameralı sohbet kalıcı olarak yasaklanmanıza neden olacaktır.
  2. mobil Kameralı Sohbet odalarımızın herhangi birinde telefon numaraları, kredi kartı numaraları veya ev adresleri gibi kişisel bilgilerin verilmesine izin verilmemektedir. Başkalarına kişisel bilgilerinizi vermek sizi yasaklayacaktır.
  3. 18 yaşın altındaki kişilerin bu siteyi kullanmasına izin verilmez. Topluluk raporlamasına güveniyoruz. Çocukların sömürülmesine ilişkin şüpheli faaliyetler, Kayıp ve İstismara uğrayan Çocuklar Ulusal Merkezi’ne (NCMEC) ve FBI’ya rapor edilecektir.

5.mobil Kameralı Sohbet odalarımızı kullanıcı dostu tutmak önemlidir. Sohbet odalarını mesajla sel etmeyin, yıkıcı olun veya sohbet odaları rahatsız etmeyin. Bunu yapmak yasaklandıracaktır.

  1. Sohbetimizi kötüye kullanma veya sömürmek, kanunen cezai olarak cezalandırılabilen bir suçtur. Kayıtlarımız var ve siteyi kesmeye çalışırsanız veya hizmetimizi istismar ederseniz, kanunen izin verilen ölçüde sizi takip ederiz!
  2. mobil Kameralı sohbet kendi kişisel işinizi veya herhangi bir üçüncü taraf işyerini tanıtmak veya tanıtmak için kullanmak yasaktır. Bir işletmeyi, başka bir web sitesini veya başka herhangi bir şirket türünü tanıttığınız veya tanıttığınızı fark edersek sizi kalıcı olarak yasaklarız.
  3. Diğer kullanıcıların hayatlarını tehdit etmekte veya bir başkasını fiziksel olarak bulma tehdidinde bulunmak sizi yasaklayacak ve yetkili makamlar uyarılacaktır.
  4. Başka bir kullanıcıya hakaret etmek, onları alay etmek veya başka herhangi bir sanal zorbalığa tolere edilemez. Eğer sizi yakalarsak, neredeyse başka bir kullanıcıyı zorbalık ederseniz, yasaklanırsınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*