Kamerali Chat

Değerli sesli ve kaliteli sohbet isteyen user arkadaşlarımız sizlerle birlikte bu güzel ortamda olmak ve sohbetin en kaliteli şekilde nasıl yapıldığını sizlere gösterebilmek için yanınızda olmayı hedefledik. Çünkü amacımız sanal ortamda takılan ve gündelik hayatlarında en huzurlu sohbet sitesini dolu dolu yaşamak isteyen misafirlerimize en iyi muhabbet edebilecekleri Kamerali Chat ortamını sunmak için uğraşmaktayız. Peki ücretsiz kameralı sohbet odaları içerisinde neler yapılmaktadır? Herkese hitap eden farklı kritelerde çeşit çeşit sohbet odaları bulunmaktadır.İsteyen bir oda içinde şarkı çalarak yeni tanıyacağı kişilerle sohbet eder, isteyende canlı müzik, izdivaç ve yarışma gibi öne çıkan odalarda eğlenceli zamanlar geçirirler. Kameralı chat yolu ile de kişiler daha fazla yakından tanımak istediklerinin görüntülü olarak canlı ve online bir şekilde sohbetlerini kaliteye dönüştürebilirler.İşte bu özellik sayesinde hem sevdikleri ile hem de yeni tanıyacağı kişilerle kameralı sohbet yapmanın keyfini yaşamaktadırlar.

Öncelikle odalarımızdan herhangi birine girdiğiniz zaman karşınıza mesaj yazma kısmının hemen üstünde bulunan el işareti, gülücük ikonu, film ikonu, yazı şekli, kamera butonu, göz işareti, ses ayarları ve tüm ayarlar işaretleri vardır. Burada ayar yapacağınız kısım tüm ayarlar bölümüdür. Buraya tıkladığınız zaman karşınıza bir pencere açılacaktır. Bu pencerenin içerisinde şu Kamerali Chat ayarları vardır. Ayarlarınızı buradan sağlayarak kamerali chat fırsatı yakalayabilirsiniz. Bu gördüğünüz ayarlar kişisel yapılacak olan ayarlardır. Bazı kullanıcılarda genelde standart olarak ayarlanmıştır ama bazılarında ise bazı yerler aktif değildir bu yüzden sohbet odalarımızda sorun yaşayabilmektedirler. Şimdi gelelim bu ayarların ne işe yaradığına. Eğer özel mesaj almak istemiyorsanız görevlilerden ya da herhangi bir kişiden block private messages kısmını seçili hale getirin.

Size RING atmalarını istemiyorsanız da block ring’i seçili hale getireceksiniz. Sitemizde bazı kişilerde kullanıcıların tabiriyle flash nick yada animasyon rumuzları da engelleyebilirsiniz. Yani bu animasyonları görmez sadece kişinin rumuzunu görürsünüz. Bunu yapmak içinde Show Animated nicknames kısmının işaretini kaldırın. Kameranızı aktif yapmak içinde video device kısmında kameranızın modelini ayarlayın. Mesela USB 2.0 HD UVC WebCam diye yazması lazım. Ses kısmında sorun varsa eger müzik dinletemiyorsanızda ayarları yapmanız gerekmektedir. Ve sesli konuşma kullanıcılar kendi aralarında her hangi bir konu hakkında düşünceleri anlatırlar, ya da günlük hayatında olup bitenler hakkında sohbet eden kişilerle söyleşi yapabilirler.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*